თანამშრომლები

ადმინისტრაცია

გურამ ბოკუჩავა - დირექტორი, მთავარი მეცნიერ-თანამშრომელი

ვლადიმერ კუჭუხიძე - დირექტორის მოადგილე

ეკატერინე სანაია - დირექტორის მოადგილე

 

ინსტიტუტის სამეცნიერო-ტექნიკური საქმინობის ქვედანაყოფები

რადიოფიზიკური და ელექტრონული სისტემების მოდელირებისა და სისტემატექნიკის განყოფილებ

გიორგი არჩუაძე - განყოფილების უფროსი, მთავარი მეცნიერ-თანამშრომელი

ბადრი ხვიტია- მთავარი სპეციალისტი

ვლადიმერ კირცხალია- უფროსი მეცნიერ-თაამშრომელი

რამაზ შამუგია - უფროსი მეცნიერ-თანამშრომელი

ზურაბ ვარდოსანიძე - უფროსი მეცნიერ-თანამშრომელი

დავით ბერიშვილი - მეცნიერ-თანამშრომელი

მიხეილ მებონია - მეცნიერ-თანამშრომელი

კობა კომახიძე - ინჟინერი

 

ნახევარგამტარული მასალათმცოდნეობის ლაბორატორია

გიორგი დარსაველიძე -ლაბორატორიის ხელმძღვანელი, მთავარი მეცნიერ-თანამშრომელი

იაშა ტაბატაძე- უფროსი მეცნიერ-თანაშრომელი

მარინა ქადარია- მეცნიერ-თანამშრომელი

ტატიანა მელაშვილი- მეცნიერ-თანამშრომელი

დავით მხეიძე-  მეცნიერ-თანამშრომელი

გიორგი ჩუბინიძე - მეცნიერ-თანამშრომელი

გიორგი აროშვილი- მეცნიერ-თანამშრომელი

ნარგიზა  გოგოლაშვილი- ინჟინერი

 

ნახევარგამტარული და რადიაციული ტექნოლოგიების ლაბორატორია

ანზორ გულდამაშვილი - ლაბორატორიის ხელმძღვანელი, მთავარი მეცნიერ-თანამშრომელი

იური ნარდაია- მთავარი მეცნიერ-თანამშრომელი

ავთანდილ სიჭინავა--უფროსი მეცნიერ-თანამშრომელი

ნოდარ გაფიშვილი - უფროსი მეცნიერ-თანამშრომელი

ცირა ნებიერიძე- მეცნიერ-თანამშრომელი

ლევან გაფიშვილი - მეცნიერ-თანამშრომელი

თორნიკე ქიმერიძე - მეცნიერ-თანამშრომელი


ქიმიური ტექნოლოგიების ლაბორატორია

ნათია ჯალაღონია- ლაბორატორიის ხელმძღვანელი, უფროსი  მეცნიერ-თანამშრომელი

თინათინ კუჭუხიძე - უფროსი მეცნიერ-თანამშრომელი

მანანა მუმლაძე-- მეცნიერ-თანამშრომელი

ლეილა კალატოზიშვილი-მეცნიერ-თანამშრომელი

ნინო დარახველიძე- მეცნიერ-თანამშრომელი

თამარ არჩუაძე - ინჟინერი

 

კრიოგენული ტექნიკისა და ტექნოლოგიების ლაბორატორია

გურამ დგებუაძე - ლაბორატორიის ხელმძღვანელი, მთავარი მეცნიერ-თანამშრომელი

იოსებ მეცხვარიშვილი - უფროსი მეცნიერ-თანამშრომელი

ბეჟან ბენდელიანი - მეცნიერ-თანამშრომელი

ვლადიმერ ჭანტურიძე- მეცნიერ-თანამშრომელი

მალხაზ ჩოჩია - ინჟინერი

ნადეჟდა მუმლაძე-ტექნიკოსი


არატრადიციული ენერგეტიკის ლაბორატორია

კარლო ბარბაქაძე-  ლაბორატორიის  ხელმძღვანელი,მთავარი მეცნიერ-თანამშრომელი

აზა კუცია- მეცნიერ-თანამშრომელი

ირაკლი ტაბატაძე-მეცნიერ-თანამშრომელი

ზურაბ ისაკაძე-მეცნიერ-თანამშრომელი

მერი რეხვიაშვილი- ინჟინერი

მერი ბარბაქაძე -ინჟინერი


ინსტიტუტის მართვისა და ფუნქციონირების უზრუნველყოფის ქვედანაყოფები

 

საფინანსო სამსახური

ლალი ოდიშარია - სამსახურის უფროსი-მთავარი ბუღალტერი

ნინო ხარებაშვილი-  ბუღალტერი


სახელმწიფო შესყიდვებისა და  ლოჯისტიკის სამსახური

ლევან ბოკუჩავა- სამსახურის უფროსი - შესყიდვების კოორდინატორი

ჯილდა ადამია - სპეციალისტი

როზეტა მოსიძე - საწყობის გამგე/მნე


საინჟინრო-ტექნიკური და სამეურნეო სამსახური

ანზორ ინალიშვილი- სამსახურის უფროსი

ნოდარ ქარცხია -მთავარი სპეციალისტი

ფრიდონ დანელია- წამყვანი სპეციალისტი

დინვარ შენგელია- უფროსი ტექნიკოსი

ელგუჯა კოპალიანი -უფროსი ტექნიკოსი

 

ადამიანური რესურსების მართვისა და საქმისწარმოების განყოფილება

ნონა ბასარია- განყოფილების უფროსი

ხათუნა ლომიძე -  წამყვანი სპეციალისტი


საინფორმაციო უზრუნველყოფის განყოფილება

ია ყურაშვილი-განყოფილების უფროსი

ეკატერინე მელაშვილი-წამყვანი   სპეციალისტი

ლუნა მიქავა- სპეციალისტი

 

04.07.2018